СФЕРИ КОМПЕТЕНТНОСТІ ФАБРИКИ ЕЛЬФАПАК

За понад 15 років роботи ми зарекомендували себе як надійне виробниче підприємство. Послугами ELFAPACK вже встигли скористатися сотні провідних українських та зарубіжних виробників. Окрім серійного виробництва складських позицій пластикової тари та кришок, ми здійснюємо вирішення індивідуальних інженерних та виробничих завдань для наших клієнтів.

НАШІ ПОСЛУГИ

Багаторічний досвід роботи фабрики, постійне оновлення та впровадження нових технологій та обладнання, висококваліфікований персонал – це величезний потенціал, який ми використовуємо для розвитку та пропонуємо нашим партнерам.
Розробимо рецептуру і зробимо косметику для догляду за тілом, відповідно до Ваших вимог. Ми одні з найкращих в Україні у виробництві солей, скрабів та лікувальних грязей.
ВИДУВ ТАРИ
Видування ПЕТ флаконів, пляшок та банок у прес-форму, надану замовником. Ви зможете отримати високоякісну продукцію, виготовлену з дотриманням усіх виробничих норм та у задані терміни
ЛИТТЯ ПЛАСТМАС
Здійснимо лиття пластикових виробів із поліетилену та поліпропілену на власному устаткуванні. Надайте прес-форму для лиття необхідних виробів із пластику і наші фахівці візьмуться за серійне виробництво Вашої продукції.
ФАСОВКА
Здійснюємо фасування Вашої продукції в ПЕТ банки та пакети дой-пак. Висока швидкість упаковки сипких та в'язких продуктів на сучасному обладнанні дозволяє розвантажити наших клієнтів від рутинних виробничих завдань, пов'язаних із випуском продукції.
Розробка оригінального дизайну флаконів, кришок, банок. 3D візуалізація та прототипування пластикової тари. Проектування асортиментної лінійки для упакування в потрібному стилі.
КОПАКІНГ
Упаковка продукції замовника або пакування давальницьких матеріалів та сировини, формування промонаборів, стікерування, перепакування тощо.
Наші лінії дозволяють за короткий термін виконати різні індивідуальні операції.