Асортимент пластикових пляшок та банок Elfapack

Пропонуємо наш базовий асортимент ПЕТ пляшок та баночок, кришок до них, а також банок та флаконів з поліетилену та поліпропілену. Наше підприємство здійснює виробництво та оптову реалізацію полімерних ємностей для різних завдань.
Також ми з радістю розробимо та виготовимо флакон, банку чи кришку, згідно з Вашими індивідуальними запитами на власному обладнанні в Україні.
Скористайтеся пошуком та фільтром нашого каталогу, щоб підібрати потрібну тару або надішліть запит Вашому менеджеру.
Ви займаєтесь виробництвом косметики? Шукаєте тару для фасування харчової продукції? Потрібна упаковка для побутової хімії, фармацевтичної продукції чи засобів гігієни? Скористайтеся каталогом тари Elfapack. У нас можна замовити ПЕТ пляшки, кришки та пластикові баночки як дрібним оптом, так і регулярними великими партіями
На сайті представлені моделі пет пляшок та пет банок, що випускаються на заводі Ельфапак. Тара з поліетилентерефталату – це сучасний вид упаковки для косметики. Пляшки для шампуню, флакони для лосьйонів та мініатюрні ємності для косметичних масел – все це можна підібрати та купити зі складу або замовити серійне виробництво.
У каталозі представлено бутлі різного об'єму. За допомогою фільтрів можна підібрати необхідну місткість пляшечок.
Також зручно скористатися пошуком за типом горловини, висотою тари та розмірами її основи. Всі ці параметри необхідні при плануванні виробництва та транспортуванні вже упакованих у ПЕТ тару продуктів.