Довгі роки наша компанія залишається надійним партнером для українських та зарубіжних виробників, дистриб'юторів та рітейлерів.Продукція, що виробляється, як і раніше залишається незамінною для транспортування і зберігання таких продуктів як: косметика, засоби дезінфекції, будівельна, побутова і виробнича хімія, харчові продукти.
Цінуємо партнерство
Висока якість продукції забезпечується також високою культурою виробництва. Кваліфікований персонал, безпечні умови праці, регламентовані стандарти приймання, зберігання та випуску готової продукції. Все це дозволяє забезпечувати нам безперебійність і стабільність виробів, що випускаються.
Дбаємо про якість
На сьогоднішній день підприємство має власний виробничий комплекс обладнання для випуску ємностей з ПЕТ, поліетилену, поліпропілену та закупорювальних засобів до них. Це величезний парк автоматичних та напівавтоматичних верстатів для виробництва ПЕТ тари, ливарні термопластавтомати для виробництва ковпаків та кришок, а також обладнання для виробництва ПЕТ преформ.
Безперервно вдосконалюємось
Ми маємо великій досвід у виробництві пластикових бутилок, банок і флаконів для власних потреб. Ми раді ділитися своїми напрацюваннями та бути надійним постачальником тари та укупорки.

Elfapack - експерт з розробки та серійного випуску полімерної упаковки з різьбовим замиканням

Система управління якістю

На нашому виробництві впроваджена система управління якістю, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів.
На сьогоднішній день система якості на ТОВ "Ельфапак" підтверджена сертифікатом ISO 9001:2015.

Сегменти ринку споживачів нашої продукції

Фінансова звітність