Click to order

Ми - експерти з розробки та виробництва полімерної упаковки з різьбовим замиканням

Визначний досвід виробництва пластикових бутилок, банок і флаконів для власних потреб, сьогодні дозволяє нам ділитися своїми напрацюваннями та бути надійним постачальником тари та укупорки для Ваших виробничих потреб.
ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ТОВ ЕЛЬФАПАК
ІСТОРІЯ ЕЛЬФАПАК

Наше підприємство було засновано у 2005 році.

У процесі розвитку та становлення ми зростали як технологічно, і інноваційно.
Сьогодні Ельфапак входить до групи компаній Ельфа і є одним з лідерів у виробництві полімерної упаковки для косметичної, фармацевтичної та харчової промисловості. У нашому арсеналі понад 400 позицій пластикової тари та асортимент постійно розширюється, слідуючи за потребами світового ринку.
Ми безперервно вдосконалюємось.
На сьогоднішній день підприємство має власний виробничий парк обладнання для виробництва ємностей з ПЕТ, поліетилену та поліпропілену та закупорювальних засобів до них. Це величезний парк автоматичних та напівавтоматичних верстатів для виробництва ПЕТ тари, ливарні термопластавтомати для виробництва ковпаків та кришок, а також обладнання для виробництва ПЕТ преформ.
Дбаємо про якість.
Висока якість продукції забезпечується також високою культурою виробництва. Кваліфікований персонал, безпечні умови праці, регламентовані стандарти приймання, зберігання та випуску готової продукції. Все це дозволяє забезпечувати нам безперебійність і стабільність виробів, що випускаються.
Цінуємо партнерство
Довгі роки наша компанія залишається надійним партнером для українських та зарубіжних виробників, дистриб'юторів та рітейлерів.
Продукція, що виробляється, як і раніше залишається незамінною для транспортування і зберігання таких продуктів як: косметика, засоби дезінфекції, будівельна, побутова і виробнича хімія, харчові продукти.
І сьогодні ми продовжуємо розвиватися, спрямовуючи погляд у майбутнє та пропонуючи клієнтам нові, ефективні та раціональні рішення в галузі полімерної упаковки.

Ми підтримуємо системи якості та виробничі процеси відповідно до вимог міжнародних стандартів, що підтверджено сертифікатом ISO 9001:2015