Пластикова тара для косметики надає унікальні переваги, поєднуючи в собі функціональність, зручність використання і стиль.
Різноманітність форм і розмірів, доступних у пластиковій тарі, надає брендам косметики безмежні можливості для творчості та дизайну. Прозорі пляшечки, матові баночки або стильні флакони - кожен вид пакування надає свій неповторний характер продукції, впізнаваний серед конкурентів.
Ельфапак пропонує широкий спектр PET та HDPE пляшок під різні типи горловин для шампунів, тоніків і бальзамів. А наш асортимент пластикових баночок для кремів, скрабів і масок - зможе задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.
Ми з радістю допоможемо вам підібрати, вдосконалити або розробити з нуля пакування для вашої косметичної продукції.

Тара для косметичної галузі

Моделі тари Elfapack для пакування косметики

Пластикові пляшечки та банки є чудовим універсальним рішенням для фасування широкого спектру косметичних продуктів. Ви можете з легкістю підібрати серед асортименту Elfapack таке пакування:

- Тара для шампуня
- Пляшки для кондиціонерів
- Флакони під гель для душу
- Пляшечки для тоніка
- Пакування для рідкого мила
- Банки для косметичних масок, та скрабів
- Пляшки для косметики с пінними дозаторами

Сфери застосування косметичної пластикової тари

Наше підприємство готове запропонувати низку готових пакувальних рішень для різних косметичних продуктів. Серед нашого асортименту пластикових пляшок представлені ємності об'ємом від 50 мл до 5 літрів. Ми виробляємо ПЕТ тару і упаковку з поліетилену та поліпропілену, яка відповідає провідним світовим тенденціям косметичної індустрії.
Підберіть ПЕТ пляшку або баночку потрібного об'єму і форми, а потім укомплектуйте тару кришкою або дозатором виробництва Elfapack.
Асортимент пропонованих нами пластикових ємностей і кришок до них - один з найширших в Україні.

У нашому асортименті велика кількість ПЕТ пляшок для шампунів, гелів, кондиціонерів з горловиною 28/410 і 24/410, які чудово поєднуються з косметичними ковпаками типу фліп-топ, диск-топ і різноманітними дозаторами.
Лінійки наших ПП банок з кришками зможуть задовольнити потреби в тарі для пакування кремів, мазей, бальзамів.
Також у нас є готові рішення для пакування косметичних продуктів, які передбачають спінювання. Це серія, що включає комплекти з пінного дозатора, ковпака і ПЕТ пляшки.
Крім того, "Ельфапак" постійно реалізовує проєкти з розроблення ексклюзивного пакування для косметики, чи то розроблення пластикової пляшки оригінальної форми з PET або HDPE, чи то, наприклад, створення комплекту з баночки з кришкою за вашим ескізом з необхідними заданими параметрами.

Пакувальні рішення для косметичної промисловості від Elfapack