Упаковка з незначними дефектами, яка не пройшла сувору перевірку якості, рахується як відходи. Спочатку ці відходи сортуються, потім відправляються до виробничої системи, де переробляються на ПЕТ-пластівці та доставляються на переробний завод. Там вона перетворюється на гранулят, який буде використаний для виготовлення нової упаковки.

Ми з самого початку сортуємо і переробляємо відходи поствиробництва.

Як відомо, обсяг споживання продуктів у ПЕТ тарі зростає з кожним роком і разом з ним зростає обсяг відходів пластикової тари. Як тип сміття з тривалим терміном розкладання, пластикові пляшки становлять велику екологічну загрозу для нашої планети.Останні десятиріччя питання переробки ПЕТ відходів набуло високої пріоритетності у країнах Європи, що підкріплюється також й на законодавчому рівні.Завод Elfapack, як найбільший виробник ПЕТ тари в Україні, долучився до глобальної ідеї використання вторинної сировини для випуску своєї лінійки пакувальних рішень. Нам близькі ідеї ощадливого багаторазового використання полімерних продуктів, збереження здоров'я людей та чистоти простору, що нас оточує.

Як вторинний пластик рятує довкілля?

Пріоритетним стратегічним завданням Elfapack є підтримання балансу між виробничою ефективністю та збереженням навколишнього середовища. Ми прагнемо бути високопродуктивною й водночас гармонійною компанією, працюючи з таким складним матеріалом, як полімер.Вироблені нами ємності з ПЕТ тари допомагають нашим клієнтам зберігати та транспортувати безліч чудових продуктів у галузі косметики, побутової хімії та продуктів харчування. Однак, як і будь-яка упаковка, ПЕТ флакони, банки та пляшки мають нетривалий термін життя і є нескінченним джерелом для поповнення сміттєзвалищ з терміном розкладання до 150 років.Факт негативного впливу полімерних відходів на стан довкілля та здоров'я людини ставить нові завдання для виробників тари та упаковки з пластиків. Наслідуючи світові тенденції переробки та повторного використання пакувальних відходів, Elfapack готовий запропонувати своїм клієнтам значну частину асортименту ПЕТ упаковки, виконаної з вторинної екосировини rPET.

Виробляти упаковку, піклуючись про природу