УГОДА КОРИСТУВАЧА

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови перед переглядом цього сайту. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання цього сайту, включаючи заповнення різних форм, заявок, а також замовлення послуг за допомогою цього сайту, означає вашу згоду з умовами цієї Угоди.
Ця Угода користувача (далі - "Угода") укладається між Користувачем і Товариством з обмеженою відповідальністю ТОВ Ельфапак (далі - "Ельфапак") і регулює використання веб-сайту https://elfapack.com/ (далі - "Сайт"), який є власністю "Ельфапак".

1. Терміни, що використовуються в тексті Угоди, мають наступні значення:
Сайт - сторінка в мережі Інтернет https://elfapack.com/, а також її підкаталоги.
Адміністрація - уповноважені співробітники на управління Сайтом, що діють від імені ТОВ Ельфапак.
Користувач - особа, яка переглядає інформацію на Сайті та/або замовляє та/або отримує Товар за допомогою інструментів Сайту. Одержувач і Платник є Користувачами.
Інтернет-магазин - інтернет-магазин https://elfapack.com/
Сервіси - інтерактивні сервіси Сайту.

2. Умови користування сайтом https://elfapack.com/
2.1. Ця угода користувача (далі - Угода) є публічною угодою веб-сайту https://elfapack.com/ (далі - Сайт) між Адміністрацією сайту та фізичною або юридичною особою (далі - Користувач) і регулює умови використання сайту https://elfapack.com/.
2.1.1. Пропозиції та інформація на сайті носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
2.1.2. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією та матеріалами, іншими даними, розміщеними на ньому. Користуватися Сервісами Сайту, в тому числі оформляти замовлення на сайті або з особистого кабінету, залишати коментарі.
2.1.3. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.
2.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична або юридична особа, яка коли-небудь отримувала доступ до Сайту, особа, яка замовляє та/або отримує послуги з використанням інструментів Сайту. Добровільно реєструючись на Сайті, оформляючи Замовлення на Сайті або встановлюючи відповідний прапорець на сайті https://elfapack.com/ перед заповненням своїх персональних даних, Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ним даних.
У разі надання недостовірної інформації при реєстрації на Сайті, або іншого порушення цих Правил, Користувачеві може бути відмовлено у використанні Сервісів.
2.3 Здійснюючи доступ до матеріалів Сайту, вважається, що Користувач приєднався до цієї Угоди. Використання цього Сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення товарів/послуг за допомогою цього Сайту означає Вашу згоду з умовами цієї Угоди.
Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Користувачем Сайту має бути негайно припинено.
Користувач також дає згоду на передачу (поширення) своїх даних транспортно-експедиційним та кур'єрським організаціям, будь-яким банкам та/або фінансовим установам, а також іншим третім особам (без обмежень) на розсуд Адміністрації Сайту.
2.4. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію та матеріали з Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови повного дотримання законодавства у сфері захисту інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на Сайті, забороняється. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних Сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.
2.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту з наступних питань:
- порядок використання Сайту,
- Політика конфіденційності,
- обмеження відповідальності Адміністрації Сайту,
- інші умови та положення.

3. Порядок користування Сайтом
3.1. https://elfapack.com/ - сайт виробника пластикової упаковки (повний спектр послуг - від проектування до виготовлення упаковки з полімерних матеріалів).
3.2. Сайт https://elfapack.com/ дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати інформацію з Сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали Сайту, поширювати їх для публічних або комерційних цілей. Забороняється будь-яке використання інформації на інших веб-сайтах або в комп'ютерних мережах.
3.3 При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень Користувач погоджується надати правдиву і точну інформацію про себе і свої контактні дані, а також дає згоду на отримання пропозицій, інформації тощо.
3.4. Користувач може звернутися до ТОВ "ЕЛЬФАПАК" з питаннями, скаргами, пропозиціями щодо поліпшення роботи або з будь-якою іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність відповідно до законодавства, якщо це звернення є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінує людей за будь-якою ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство про захист інформації, захист персональних даних.
4. Персональна інформація Користувача
4.1 Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Укладаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону "Про захист персональних даних" та Політики конфіденційності Адміністрації сайту щодо захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і зберігати інформацію, пов'язану з даними, наданими Користувачем, з метою надання відповідних послуг.
4.2 Адміністрація Сайту зобов'язується збирати тільки ту персональну інформацію, яку Користувач надає добровільно, якщо ця інформація необхідна для надання (поліпшення) послуг Користувачеві.
4.3. Адміністрація Сайту збирає як основні персональні дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу та адресу електронної пошти, так і вторинні (технічні) дані - файли cookie, інформацію про з'єднання та системну інформацію.
4.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність даних, переданих через мережу Інтернет, не гарантується, якщо доступ до цих даних отриманий третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, що знаходяться під контролем Адміністрації Сайту, Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну таким доступом.
4.5. Адміністрація Сайту може використовувати будь-яку інформацію, отриману за допомогою Сайту https://elfapack.com/, з метою поліпшення змісту Сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитом), в маркетингових або дослідницьких цілях, а також в інших цілях, що не суперечать положенням чинного законодавства про обробку інформації.

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
5.1. Умови, зазначені на Сайті, є попередніми умовами придбання послуги/товару і носять виключно інформаційний характер (не є публічною офертою).
5.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які помилки, описки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті, не гарантує точність і повноту матеріалів, програм і послуг. Адміністрація Сайту докладає всіх необхідних зусиль для забезпечення точності та достовірності інформації, наданої на Сайті. Вся інформація та матеріали на Сайті надаються "як є", без будь-яких гарантій (як явних, так і тих, що маються на увазі).
5.3. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою в будь-який момент. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за неможливість Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.
5.4. Адміністрація Сайту має право в будь-який час без повідомлення Користувачів вносити зміни до цієї Угоди, а також до Сервісів, характеристик, матеріалів і послуг, будь-яких інших даних, розміщених на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів і цін. У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті, Адміністрація Сайту не зобов'язується оновлювати матеріали на Сайті, залишені в якості коментарів або відгуків. При цьому Адміністрація Сайту вживає всіх можливих заходів для запобігання публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.
5.5. Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за можливі неправомірні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.
5.7. Адміністрація сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за висловлювання Користувача, які останній залишив на сайті https://elfapack.com/.
5.8. Адміністрація сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду, втрату або витрати (фактичні або можливі), що виникли у зв'язку з цим сайтом, його використанням або неможливістю його використання.
5.9. Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне надання даних Користувачем при заповненні та передачі персональних даних Користувачем через форму заявки та/або зворотного зв'язку.
5.10. У разі виникнення проблем у використанні сайту https://elfapack.com/, незгоди з окремими розділами Угоди або отримання Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації Користувач зобов'язаний звернутися до Адміністрації сайту https://elfapack.com/, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти отриманню некоректної інформації на Сайті, а також, при необхідності, обмежити або припинити організацію надання своїх послуг будь-яким СО.
5.11. У зв'язку з вищевикладеним, Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти інформацію, розміщену на Сайті, а також вживати технічних і юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які, на думку Адміністрації Сайту, створюють проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами або Користувачами, які порушують вимоги Угоди.

6. Інші умови.
6.1. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин спільної діяльності, відносин особистого найму або будь-яких інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
6.2. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності ТОВ "ЕЛЬФАПАК". Всі виключні майнові авторські права на Сайт належать ТОВ "ЕЛЬФАПАК". Використання Сайту Користувачами можливе виключно в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.
6.3. Всі торгові марки та найменування, що згадуються в матеріалах цього сайту, є власністю відповідних власників.
6.4. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає виконанню, не тягне за собою недійсності інших положень Угоди.
6.5. Усі можливі спори, що виникають з цієї Угоди або пов'язані з нею, вирішуються відповідно до чинного законодавства України.
6.6. Користувач зобов'язується не відтворювати, не повторювати і не копіювати будь-які частини Сайту, за винятком випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією Сайту.
Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.
6.7. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для некомерційного використання, за умови повного дотримання законодавства у сфері захисту інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на Сайті, забороняється. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних Сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.
6.8. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-яким з Користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права вжити пізніше відповідних дій на захист своїх інтересів і захист авторських прав, що охороняються відповідно до законодавства.
6.9 Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом. Користувач зобов'язаний ознайомлюватися з Правилами та змінами до них на Сайті.
6.10. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, вирішуються відповідно до законодавства України.
6.11. Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і беззастережно приймає їх.
6.12. Це положення діє без обмеження терміну дії.
Будь ласка, уважно прочитайте ці умови перед переглядом цього сайту. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.