Пластикові пляшки та банки для харчової продукції поєднують у собі міцність, зручність використання та відповідальність перед довкіллям.
Однією з ключових переваг пластикової упаковки є її легка вага. Це забезпечує зручність транспортування, а також знижує вагу готового продукту, що відіграє важливу роль у скороченні енерговитрат під час виробництва і транспортування.
Ми пропонуємо ПЕТ банки для сипучих і густих харчових продуктів. Скористайтеся нашою тарою для фасування круп, снеків, меду, сухофруктів або соусів.
Широке розмаїття об'ємів і типів горловин дозволить підібрати необхідні ємності серед наших серійних моделей.
Харчове пакування

Лінійки тари Elfapack для пакування харчової продукції

- Молоко та молочні продукти
- Смузі, соки, муси
- Соуси, кетчупи, оцти
- Чай та кава
- Цукерки, драже, маршмеллоу
- Крупи, пластівці, гранули, сухофрукти
- Мед, джеми, варення, конфітури
- Морозиво та продукти заморозки
- Сіль, цукор, спеції
- Олії, пасти, м'які сири
- Спортивне харчування та біодобавки
Харчові продукти, що пакуються у пластикову тару
ПЕТ тара стійко асоціюється із упаковкою для газованих напоїв. Ця упаковка завдяки невисокій вартості та надійності перейшла в розряд вже традиційних видів тари на харчовому ринку.
Але сьогодні ПЕТ ємності це не лише пляшки для розливу води чи олії. Тара з поліетилентерефтолату – перетворилася для виробників продуктів харчування на інструмент для втілення дизайнерських ідей та маркетингових концепцій.
Підприємство ELFAPACK, лідер у галузі виробництва полімерної тари, готове запропонувати пакувальні рішення для широкого розмаїття харчових продуктів. Наша продукція виробляється з дотриманням усіх гігієнічних норм і стандартів, що дозволяє нам гарантувати європейську якість виробів, що випускаються.
ПЕТ пакування для харчових продуктів
Скористайтеся перевагами полімерної тари у боротьбі за місце на торговій полиці Ваших дистриб'юторів та на кухонній полиці Ваших споживачів.
Харчове пакування має бути зручним та сучасним!