Екструзійний видув HDPE ємностей

Технологія екструзійного видування - застосовується для виробництва пляшок і банок з поліетилену та його різновидів. Цей метод дає змогу виробляти тару з нестандартним типом горловини або у випадках, коли подальше використання ємності передбачає саме HDPE матеріал, наприклад, для зберігання агресивних засобів для чищення або хімічних речовин.
Також поліетиленові ємності, завдяки своїй властивості пластичності в експлуатації, можуть бути традиційними для деяких типів косметики та побутової хімії.

Лиття пластмасових виробів

Технологія лиття під тиском в металеві прес форми широко застосовується для виробництва кришок, ковпаків, насадок, ущільнювальних прокладок, ложечок та інших аксесуарів, що традиційно є супутніми для тарі з полімерних матеріалів.
Найчастіше під час лиття як вихідну сировину використовують поліпропілен PP.
Крім того методом лиття з PET сировини виробляються преформи для видування ПЕТ банок і пляшок.
Лиття всіх виробів Elfapack здійснює на новому, високотехнологічному обладнанні.

Видув пляшок і банок з ПЕТ преформ

Випуск ПЕТ тари - наш флагманський напрямок. Ми самостійно випускаємо більшу частину наших преформ-заготовок для подальшого видування, що гарантує безперервність виробничих процесів і якість кінцевих виробів.
Випуск банок і пляшок з матеріалу ПЕТ здійснюємо одностадійним і двостадійним методом на автоматичних і напівавтоматичних сучасних верстатах. Великий парк обладнання забезпечує гнучкість для реалізації різнопланових проєктів з виробництва ПЕТ тари із заданими параметрами форми, горловини, ваги та кольору.
Ми дотримуємося високих стандартів якості в будь-якому типі полімерної сировини і барвників, які ми використовуємо у виробництві. Наш відділ ВТК постійно контролює якість продукції і дотримання виробничих технологій.
Першочергове завдання Elfapack - випуск полімерної упаковки, що відповідає високим клієнтським вимогам. Ми зуміли налагодити видув пет тари та лиття кришок і поліетиленових ємностей у промислових масштабах зі стабільною якістю.

Для випуску якісної тари ми використовуємо технології та обладнання, що відповідає сучасним методам виробництва