Click to order

ПЕТ тара для харчових продуктів

Традиційно ПЕТ тара стійко асоціюється із упаковкою для газованих напоїв. Ця упаковка завдяки невисокій вартості та надійності перейшла в розряд вже традиційних видів тари на харчовому ринку.
Але сьогодні ПЕТ ємності це не лише пляшки для розливу води чи олії. Тара з поліетилентерефтолату – перетворилася для виробників продуктів харчування на інструмент для втілення дизайнерських ідей та маркетингових концепцій.
Підприємство ELFAPACK, лідер у галузі виробництва полімерної тари, готове запропонувати пакувальні рішення для широкого розмаїття харчових продуктів. Наша продукція виробляється з дотриманням усіх гігієнічних норм і стандартів, що дозволяє нам гарантувати європейську якість виробів, що випускаються.
Сфери застосцвання ПЕТ тари
- Молоко та молочні продукти
- Смузі, соки, муси
- Соуси, кетчупи, оцти
- Чай та кава
- Цукерки, драже, маршмеллоу
- Крупи, пластівці, гранули, сухофрукти
- Мед, джеми, варення, конфітури
- Морозиво та продукти заморозки
- Сіль, цукор, спеції
- Олії, пасти, м'які сири
- Спортивне харчування та біодобавки
ПЕТ банка для крупи
Переваги ПЕТ тари для харчових продуктів
 • ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
  Важливу роль при виборі покупцем того чи іншого продукту в одному сегменті відіграє зручність упаковки. Безумовно, ПЕТ ємності з різьбовим замиканням (банки, пляшки, флакони) найбільш ергономічні та звичні для використання людиною. Вони зручні для зберігання та застосування, забезпечують герметичність та коректне дозування продуктів у процесах приготування та споживання їжі.
 • ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БРЕНДУВАННЯ
  ПЕТ ємності самі по собі можуть бути виконані з прозорого або матового матеріалу, пофарбованого в різні кольори, реалізуючи Вашу творчу ідею. Також окрім традиційної етикетки з флексодруком, ПЕТ упаковку можна забрендувати «з голови до п'ят» у термозбіжну етикетку, яка дозволить отримати рекламну поверхню навіть на флаконах зі складними геометричними формами. І не забудьте про можливість рекламного або інформаційного повідомлення на кришці/ковпачці методом прямого друку чи використання етикетки.
 • НАДІЙНІСТЬ ЗАХИСТУ
  ПЕТ ємності більш міцні ніж поліпропіленові пакети, стійкі до вологи в порівнянні з картонною упаковкою і не б'ються, на відміну від скляної тари.
 • ПРОЗОРІСТЬ
  Демонструє споживачеві якості товару ще до покупки. Така «відкритість» має у своєму розпорядженні покупця до покупки при виборі серед подібних товарів і є конкурентною перевагою
Скористайтеся перевагами ПЕТ тари у боротьбі за місце на торговій полиці Ваших дистриб'юторів та на кухонній полиці Ваших споживачів!