ПЕТ флакони для косметики ФНК Ельфа

пет флакони
ПЕТ тара є привабливим пакувальним рішенням для розливу, зберігання, транспортування та продажу різних косметичних продуктів. Завдяки різноманітності кольорів, прозорості, легкості та доступній ціні ПЕТ флакон з успіхом використовується як транснаціональними лідерами косметичного ринку, так і бутиковими компаніями та крафтовими локальними виробниками.

Технологія виготовлення ПЕТ

Технологічний процес виробництва ПЕТ ємностей можна поділити на 2 етапи:
- Виробництво методом лиття ПЕТ преформи – заготовки з готовою горловиною для подальшого видування
- Безпосереднє видування та формування флакона за допомогою прес-форми потрібного розміру та заданої геометрії.
Крім описаного вище двостадійного методу видування ПЕТ тари, існує й одностадійний (моно-стадійний), де формування заготівлі-преформи та видування пляшки відбувається за один виробничий цикл.
При моно-стадійному методі виробництва упаковка отримує ряд переваг:
- відповідність високим санітарно-гігієнічним вимогам, т.к. виробництво одну стадію виключає контакт оператора з виробами.
- Більш висока якість виробів, завдяки рівномірному роздуву та більш точному налаштуванню обладнання.

Характеристики ПЕТ флаконів

Флакони, що випускаються нашим підприємством, мають ряд характеристик, знання та розуміння яких допоможе нашим замовникам підібрати упаковку під конкретні виробничі завдання.
1. Об'єм ємності тари. Цей параметр мабуть один із найважливіших. Від обсягу завжди відштовхується виробник косметики, а споживач завжди вибиратиме продукт на полиці, порівнюючи з аналогами того ж обсягу. Ми виготовляємо флакони об'ємом від 50мл до 5л. Найбільш популярними саме в косметичній сфері є флакони ємністю 100мл, 150мл, 200мл, 250мл та 500мл, широко представлені в асортиментній лінійці нашої компанії.
2. Геометричні розміри та форма. Дані характеристики дуже важливі розробки готового продукту. Такі параметри як висота, ширина, форма в перерізі, вигини, кути нахилу повинні бути враховані маркетологами та дизайнерами, які визначають кінцевий вид продукту на полицях. Ергономіка та зручність експлуатації завжди буде гідно оцінено покупцем. Серед наших флаконів ви знайдете як класичний округлі у перерізі, так і овальні та навіть квадратні.
3. Діаметр горловини. Флакон передбачає обов'язкову наявність кришки тієї чи іншої конструкції. Не забувайте порівнювати діаметр горловини флакона з передбачуваним елементом замикання: фліп-топом, тригером, розпилювачем і т.д. Класичним косметичним стандартом горловини є 24/180. Але також ми пропонуємо і збільшений діаметр 28/180.
4. Колір виробу. Окрім класичного прозорого кольору наша компанія може виготовити для Вас ПЕТ тару в потрібних кольорах та із заданою прозорістю. Обирайте прозорий, коричневий, пляшково-зелений, насичений білий або будь-який інший колір, необхідний для втілення Ваших косметичних фантазій.
5. Вага готового виробу. Даний параметр визначається ще на етапі виробництва преформи ПЕТ і ми як виробник рекомендуємо оптимальну вагу майбутнього виробу, доцільну виходячи з механічних та експлуатаційних характеристик. Також за бажанням клієнта та відповідно до поставлених завдань, вага виробу може бути збільшена або зменшена.
Правильно підібрана упаковка зробить вагомий внесок у успіх Вашого продукту на ринку.
Області застосування косметичних ПЕТ ємностей.

Флакони ПЕТ є чудовим універсальним рішенням для фасування широкого спектру косметичних продуктів, таких як:

-Шампунь
-Кондиціонер
-Гель для душа
-Тонік для обличчя
-Рідке мило
-Косметичне молочко
-Різні маски

Якщо Ви професіонал косметичного виробництва чи вирішили спробувати себе у б'юті індустрії – звертайтесь до нас. З радістю допоможемо підібрати, удосконалити чи розробити з нуля упаковку для вашої продукції. Ми готові в найкоротші терміни зробити продукцію з нашого модельного ряду або розробити ексклюзивний флакон ПЕТ безпосередньо під клієнтський запит. А найбільш популярні моделі ПЕТ тари завжди доступні на нашому складі у Києві.

Більш докладно ознайомитись з нашою асортиментною лінійкою та замовити зразки можна у каталозі ELFAPACK.