ПЕТ тара з вторинної сировини

ПЕТ тара з вторинної сировини
Пріоритетним стратегічним завданням Elfapack є підтримання балансу між виробничою ефективністю та збереженням навколишнього середовища. Ми прагнемо бути високопродуктивною й водночас гармонійною компанією, працюючи з таким складним матеріалом, як полімер.
Вироблені нами ємності з ПЕТ тари допомагають нашим клієнтам зберігати та транспортувати безліч чудових продуктів у галузі косметики, побутової хімії та продуктів харчування. Однак, як і будь-яка упаковка, ПЕТ флакони, банки та пляшки мають нетривалий термін життя і є нескінченним джерелом для поповнення сміттєзвалищ з терміном розкладання до 150 років.
Факт негативного впливу полімерних відходів на стан довкілля та здоров'я людини ставить нові завдання для виробників тари та упаковки з пластиків. Наслідуючи світові тенденції переробки та повторного використання пакувальних відходів, Elfapack готовий запропонувати своїм клієнтам значну частину асортименту ПЕТ упаковки, виконаної з вторинної екосировини rPET.
Виробляти упаковку, піклуючись про природу
rPET(recycled polyethylene terephthalate) - це сировина, що виробляється із зібраних і перероблених відходів ПЕТ тари.
Зібрані відходи пластикової упаковки проходять подрібнення, стадії очищення та гранулювання, перетворюючись знову на сировину для виробництва тари для розливу та фасування.
Пляшки, баночки та флакони, які ми виготовляємо з r-PET грануляту, не поступаються за механічними властивостями та споживчими якостями виробами з первинної сировини.
Що таке RPET ?
Як відомо, обсяг споживання продуктів у ПЕТ тарі зростає з кожним роком і разом з ним зростає обсяг відходів пластикової тари. Як тип сміття з тривалим терміном розкладання, пластикові пляшки становлять велику екологічну загрозу для нашої планети.
Останні десятиріччя питання переробки ПЕТ відходів набуло високої пріоритетності у країнах Європи, що підкріплюється також й на законодавчому рівні.
Завод Elfapack, як найбільший виробник ПЕТ тари в Україні, долучився до глобальної ідеї використання вторинної сировини для випуску своєї лінійки пакувальних рішень. Нам близькі ідеї ощадливого багаторазового використання полімерних продуктів, збереження здоров'я людей та чистоти простору, що нас оточує.
Як вторинний пластик рятує довкілля?
– Зниження залежності від нафти, запаси якої, як відомо, не безмежні. Скорочення викидів парникових газів під час виробництва первинної гранули. Адже для вторинного ПЕТ матеріалу потрібні тільки відходи з пляшок, що вже є.
- Зменшення обсягу звалищ, де мільйони використаних пляшок можуть лежати роками і навіть спалюватись, забруднюючи атмосферу
Переваги використання rPET
Сьогодні ми раді запропонувати у матеріалі rPET весь свій звичний асортимент ПЕТ пляшок та ПЕТ банок.
Elfapack пропонує своїм клієнтам продукцію з вторинного ПЕТ(rPET) у таких базових кольорах:
- Прозорий
- Блакитний
- Коричневий
- Зелений
Також на основі базових кольорів відпрацьовуємо та пропонуємо різні кольорові рішення за бажанням клієнта.
Продукція Elfapack із вторинного ПЕТ
Замовляючи продукцію в Elfapack, Ви можете бути впевнені в якості тари з переробленого пластику. Оскільки ПЕТ гранула, яку ми використовуємо, має паспорт якості та сертифікат санітарно-гігієнічного висновку.
Запрошуємо Вас приєднатися до наших ідей турботи про довкілля. Якщо у вашій маркетинговій концепції є місце для еко-трендових ідей, Ви зможете донести їх до ваших клієнтів, пропонуючи свої косметичні, фармацевтичні та харчові продукти в екологічній тарі.
Зробимо разом чистішим наш будинок – нашу планету!
Турбота про довкілля разом з ELFAPACK